Anioł ze skrzypcami w czarnej sukience

Anioł ze skrzypcami w czarnej sukience

Poszukujesz drobnego prezentu, który ma bardzo bogate znacznie? Obdarowana osoba szczególnie przepada za muzyką? Przedstawiamy Ci upominek, który przypadnie do gustu każdej kobiecie, która czuje przysłowiowego bluesa. Poznaj znacznie figurki anioła ze skrzypcami w czarnej sukience.

Symbol anioła ze skrzypcami w czarnej sukience

Anioł jest tutaj myślą przewodnią, ubrany w czarną suknię przedstawia kobietę ze skrzypcami. To właśnie kobieta powinna zostać posiadaczką wiszącej figurki. Anioł ze skrzypcami ewidentnie podkreśla kobiece walory i ma dla niej bardzo ważny przekaz.W tym przypadku anioł jest symbolem czystych intencji, dobra, rodzinnego ciepła oraz kobiecej siły.

            Zamknięta w figurce sztuka w postaci skrzypiec, również jest przypisana do kobiecych wartości, wskazuje delikatność, czułość oraz wrażliwość na sztukę i muzykę. Figurka anioła ze skrzypcami jest ubrana w czarną sukienkę, co również nie jest bez znaczenia. Czarna sukienka jest  elementem kobiecej siły, pewności siebie, jest jednym z głównych i najbardziej powszechnie znanych symboli kobiecości. Posiadaczka figurki anioła ze skrzypcami w czarnej sukience może liczyć na zwiększone poczucie własnej wartości, wyższą pewność siebie oraz dumę z bycia kobietą.

Ceramiczna figurka anioł ze skrzypcami w czarnej sukience

Ceramiczna figurka anioł ze skrzypcami w czarnej sukience została wykonana z wypalanej w temperaturze 1050 stopni Celsjusza jasnej gliny. Wartość rozgrzania nie jest tu bez znaczenia, dzięki wysokiej temperaturze wypalania, figurka jest bardzo odporna na uszkodzenia.

            Aniołek ze skrzypcami jest zawieszany, dzięki czemu może zostać umieszczony na ścianie, jednak równie dobrze odnajdzie się na półce bądź regale, pełniąc na nim swoją reprezentacyjną funkcję. Figurka anioła ze skrzypcami ma wymiary 29x10cm, produkt wysyłamy w bezpiecznym, ekologicznym opakowaniu. Figurka ceramiczna będzie bardzo dobrym prezentem na zbliżający się dzień kobiet, urodziny bądź inną imprezę okolicznościową.

Translate »
X