bombki regionalne

Bombki regionalne – idealne pod choinkę jak i na choinkę!

Szukasz idealnego prezentu na Święta dla siebie lub kogoś bliskiego? Znudziły Ci się coroczne, te same bombki na Twojej choince, a Twoje świąteczne drzewko wymaga dodania oryginalnego, nietuzinkowego akcentu? Wykorzystaj tradycyjne, regionalne bombki, przywołujące na myśl nostalgię związaną z konkretnym regionem w Polsce! Zawieś na choince wspaniałego Lajkonika, Górala i Góralkę, postaw na dystyngowanego Smoka Wawelskiego i… oczaruj siebie i swoich gości! Wysokiej jakości bombki powstają wyłącznie w profesjonalnych pracowniach – bazując na inspiracji twórców, którym nie brakuje pomysłów! Bombki regionalne, idealne na prezent dla osób, związanych z konkretnym obszarem kraju,  są nie tylko ręcznie dmuchane, wyrabiane oraz malowane przez wyspecjalizowany zespół fachowców, ale także tworzone z wieloletniej pasji. Oryginalne bombki regionalne kupisz w salonie stacjonarnym w Krakowie lub zamówisz online, bez wychodzenia z domu!

Bombka Lajkonik – czarujący prezent!

Przepiękna, szklana, ręcznie malowana bombka przedstawiająca legendarnego Lajkonika jadącego na koniu to doskonały świąteczny akcent, nadający nie tylko choince, ale również całemu wnętrzu ponadczasowej elegancji. Bombki regionalne skłaniają do długich, pełnych wspomnień rozmów oraz wymiany anegdot (na przykład dziadków z wnukami!) – a ponadczasowy Lajkonik w formie klasycznej bombki z powodzeniem może zostać piękną pamiątką dla przyszłych pokoleń. Bombka, przedstawiająca Lajkonika, występuje w kolorze fioletowym, niebieskim i zielonym, co oznacza, że z łatwością wpasuje się w styl każdej choinki. To doskonały pomysł na prezent dla kolekcjonerów niekonwencjonalnych bombek czy dla samego siebie – czarujący urokiem regionalnych tradycji.

Bombka Górala i Góralki – dla miłośników gór!

Bombki Górala i Góralki z Podhala z powodzeniem uzupełnią dekoracje w domu prawdziwych Górali! Ręcznie malowane – z dokładnością co do detali – cieszą się sporym zainteresowaniem w wielu podhalańskich (i nie tylko!) domach. Bombki przedstawiają postaci w tradycyjnych, góralskich strojach zachwycają delikatnym efektem błysku, co sprawia, że ozdoba nabiera jeszcze większego uroku. To świetny pomysł na prezent dla wszystkich miłośników Podhala – jego mieszkańców i osób, chętnie podróżujących w te strony. Bombka Górala i Góralki występuje w kolorze zielonym, czerwonym, brązowym, czarnym oraz białym.

Smok Wawelski na Twojej choince!

Jak przystało na pracownię z Krakowa – w ofercie sklepu nie mogło zabraknąć tradycyjnych bombek z motywem Smoka Wawelskiego. Słynna krakowska legenda ujęta w formie efektownej bombki to doskonały pretekst do zorganizowania zimowego popołudnia, pełnego pradawnych opowieści przy kubku gorącego kakao! Do wyboru pasjonatów eleganckich bombek pozostaje imponujący smok w kolorze ciemnozielonym, jasnozielonym, bordowym oraz brązowym. Bombka, przedstawiająca Smoka Wawelskiego będzie wspaniałym prezentem dla miłośników legend.

Translate »
X