bombka ze zwierzętami

Bombki ze zwierzętami

W pomysłach na dekoracje świąteczne ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Nasz sklep otwiera przed Tobą możliwość skorzystania różnego rodzaju ozdób, które będą urozmaiceniem świąt. Motyw zwierząt jest nieodzownym elementem Bożego Narodzenia. Zwierzaki występują w kolędach, szopce czy biblijnych przypowieściach, niektóre są symbolem przyjaźni, odwagi oraz miłości. Poznaj moc naszych bombek ze zwierzętami, wybierz te, których symbole są najbliższe twemu sercu.

            Ręcznie robione bombki ze zwierzętami idealnie wpisują się w magię świąt, w swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju motywy zwierzęce, które przypadną do gustu dorosłym oraz dzieciom. Nasze produkty wytwarzamy sami, dzięki czemu możemy przekazać Ci naszą pasję w postaci ozdoby choinkowej. Każda z naszych bombek ze zwierzętami posiada inną symbolikę, jak zapewne wiesz, zwierzęta oraz rękodzieła, podobnie jak ludzie, mają swoją duszę.

            Z rąk naszych artystów wychodzą bombki, które będą urozmaicaniem bombek oraz ozdób klasycznych. Bombka z motywem zająca przypadnie do gustu najmłodszym, jednak dorośli mogą znaleźć w niej nieco głębsze znaczenie. Choć zając kojarzy się głównie ze świętami Wielkiej Nocy, to jego symbolika, znajduje odzwierciedlenie w okresie całego roku. Zając jest symbolem – płodności, odrodzenia oraz zmian na lepsze. W przypadku bombki z motywem ryby możemy doszukać się – zdrowia, siły czy szczęścia, w przypadku świat Bożego Narodzenia ryba symbolizuje oczyszczenie. Nasze bombki odzwierciedlają również postaci fikcyjne. Jedną z takich dekoracji jest bombka smoka, która w szczególności przypadnie do gustu najmłodszym, dorośli mogą doszukać się w niej – siły cudu, pierwotnej mocy czy przywództwa.

            Bombki z motywem zwierząt uszczęśliwią młodszych domowników zaś starsi będą mogli znaleźć w nich cechy, które odzwierciedlają ich charakter. Symbole zwierząt, zamknięte w ozdobach choinkowych, mogą być drogowskazem dla zbliżającego się nowego roku. Bombki zwierząt z pewnością urozmaicą wygląd świątecznego drzewka, nadając mu swoistego charakteru. 

Translate »
X